سفارش تولید محتوای متنی

با انتخاب پلتفرم نیک نویس برای سفارش تولید محتوای متنی اعم از رپورتاژآگهی، بلاگ و محتوای فروشگاهی می‌توانید از کیفیت کار اطمینان کامل داشته باشید. محتوای متنی سفارش داده شده شما با بالاترین کیفیت ممکن و دقیقا براساس توضیحات و انتظاراتتان نوشته خواهد شد. جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما می‌توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

با سفارش تولید محتوا در نیک نویس
چه خدماتی به‌دست می‌آورید؟

پس از سفارش تولید محتوا در نیک نویس می‌توانید از خدمات و امتیازات گوناگونی بهره ببرید که در ادامه برخی از مهم‌ترین آن‌ها را خدمتتان شرح دادیم.

تولید محتوا باکیفیت​

طی روند سفارش تولید محتوای متنی، مهم‌ترین موضوع کیفیت است. هرگونه سهل‌انگاری در این مورد می‌تواند به قیمت جریمه‌شدن یک سایت تمام شود؛ به همین دلیل نگارش محتوای متنی باکیفیت در اولویت ثبت سفارش تولید محتوا قرار دارد. نیک نویس در این زمینه می‌تو‌اند اطمینان کامل به شما بدهد.

ضمانت بازگشت وجه

در صورت هرگونه عدم رضایت از فرآیند تولید محتوا، وجه پرداختی به طور کامل عودت داده خواهد شد. هدف ما در درجه نخست جلب رضایت شما است. پلتفرم نیک نویس همیشه و تحت هر شرایطی خواسته‌های سفارش‌دهندگان را در اولویت قرار می‌دهد.

رعایت اصول سئو

یک محتوا جهت رسیدن به رتبه‌های برتر صفحه نتایج (SERP)، علاوه‌بر جلب رضایت مخاطبان، باید مطابق با اصول اساسی سئو (SEO) نوشته شود. نیک نویس با تیم حرفه‌‌ای و باتجربه خود قادر به تولید محتوای سئوشده (SEO friendly) است.

ویراستاری دقیق محتوا

پس از نگارش محتوا توسط تیم نویسندگان، ویراستاران حرفه‌ای نیک نویس کار خود را آغاز می‌کنند تا از کیفیت و رعایت اصول نگارشی در محتوای نوشته شده اطمینان کامل حاصل کنند. این فرآیند به منظور تحویل محتوای متنی باکیفیت، تبدیل به امری ضروری در تیم ما شده است.

تحویل به موقع سفارشات

نیک نویس این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که هر سفارش تولید محتوای متنی، طی کمتر از سه روز کاری به کاربرانش تحویل داده شود. تیم ما برای رعایت زمان‌بندی تعیین‌شده به خوبی سازمان یافته است تا پاسخگوی شما سفارش‌ دهندگان عزیز باشد.

بررسی کسب‌وکار

نویسندگانمان پس از ثبت سفارش تولید محتوای متنی، به‌خوبی کسب‌وکار مدنظر را مورد بررسی قرار می‌دهند تا بتوانند محتوایی مطابق با انتظارات سفارش‌دهندگان و همچنین نیاز مخاطبان تولید کنند.

تحویل محتوا در کمترین زمان

نیک نویس با پیاده‌سازی یک برنامه مدون و منظم می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن فرآیند تولید محتوای متنی را به انجام برساند. تیم ما طی کمتر از سه روز کاری قادر است تا محتوای متنی با کیفیت عالی و منطبق با نیاز کاربران تولید کند.
توجه داشته باشید که در این برنامه سه‌ روزه تیم ما ابتدا کسب‌وکارتان را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ سپس فرآیند سفارش تولید محتوا توسط نویسنده آغاز شده و درنهایت ویراستاران حرفه‌ای مجموعه کار را با دقت بالا مورد بررسی قرار می‌دهند.

چرا به تولید محتوای متنی نیازمندیم؟

کسب‌وکارها دیگر به مانند گذشته به شکل سنتی پیش‌ نمی‌روند؛ بسیاری از افراد به این نتیجه رسیده‌اند که برای رسیدن به موفقیت و کسب درآمد زیاد باید محدوده کار خود را از سطح محلی گسترش داده و پراکنش خدماتشان را افزایش دهند. فعالیت در فضای اینترنت و راه‌اندازی وب‌سایت بهترین راه جهت افزایش راندمان کاری محسوب می‌شود. پس از راه‌اندازی وب‌سایت، تولید محتوای متنی سئوشده و مطابق با پرسونای مخاطب، بهترین راه برای موفقیت به حساب می‌آیند.

بسیاری از افراد به دنبال تولید محتوای متنی ارزان برای سایت خود هستند؛ اما بدون شک اولویت در این فرآیند، تولید محتوای باکیفیت است. تصور کنید یک مشتری جهت خرید به سایتتان مراجعه می‌کند؛ در این شرایط مشتری یا خریدار به دنبال آن است که پیش از خرید، به اطلاعات کاملی از محصول مدنظرش دست یابد. هرچقدر این توضیحات کامل‌تر و جذاب‌تر باشند، شانس خرید از سایتتان افزایش می‌یابد.

تولید محتوای متنی سایت علاوه‌بر اینکه لازم است نیاز کاربران را برطرف سازد، باید برای موتورهای جستجو (مهم‌ترین آن‌ها گوگل) نیز بهینه باشد. الگوریتم‌های گوگل مانند پاندا، دزد دریایی و رنک برین، محتوای متنی سایت را با فاکتورهای گوناگونی مورد بررسی قرار می‌دهند و هر محتوایی که بهینه‌تر و مطابق با هدف و قصد کاربر نوشته شده باشد در نتایج به رتبه بهتر و بالاتری دست پیدا می‌کند؛ بنابراین مالک یک وب‌سایت جهت دیده‌شدن و جذب مخاطبان، باید هنگام سفارش تولید محتوای متنی به پرسونای آن‌ها و همچنین اصول سئو توجه ویژه داشته باشد.

  • محتوای باکیفیت چگونه تولید می‌شود؟

طی نگارش محتوا باید به فاکتورهای زیادی توجه داشت تا ماحصل آن خوشایند و همچنین کاربردی باشد. محتوای باکیفیت دارای ویژگی‌های گوناگونی است؛ در درجه نخست باید حتما محتوا بتواند به سوالات احتمالی و مهم کاربران پاسخ دهد. یک محتوا اگر بدون توجه به مخاطب نوشته شود، خیلی زود بی‌ارزش شده و مخاطب نیز به آن توجه نمی‌کند. در مرحله بعدی نوبت به رعایت اصول سئو می‌رسد؛ یک مطلب تنها زمانی ورودی زیادی خواهد داشت که در رتبه‌ها برتر گوگل قرار بگیرد. این امر میسر نمی‌شود، مگر با رعایت اصول سئو. پس از رعایت اصول سئو محتوا، باید توجه داشته باشید که مطلب به لحاظ نگارشی ایرادی نداشته باشد. 

ایرادات نگارشی (مانند غلط املایی) می‌توانند تاثیرات منفی زیادی روی سایت داشته باشند. در وهله اول ایراد نگارشی نوعی حس عدم اعتماد و شک در مخاطب ایجاد می‌کند؛ اگر محتوایی بدون رعایت اصول محتوا نوشته شود، تمام درون‌مایه آن نیز از سوی بازدیدکنندگان زیر سوال می‌رود. در کنار مخاطبان، گوگل نیز هرروز با ارتقای سیستم هوش مصنوعی خود، باهوش‌تر شده و با شناسایی این ایرادات سایتتان را جریمه می‌کند.

هنگام سفارش تولید محتوای متنی ابتدا مطمئن شوید که این کار را به یک تیم حرفه‌ای می‌سپارید. یک تیم تولید محتوای باکیفیت باید از نویسندگان عالی، کارشناسان حرفه‌ای و همچنین ویراستاران کاربلد تشکیل شده باشد. مطمئن باشید تمرکز روی تولید محتوای باکیفیت می‌تواند منجر به افزایش بازدید سایتتان و همچنین فروش بالاتر شود. 

محتوای سئو شده چیست؟

سئو به اقداماتی گفته می‌شود که برای بهینه‌سازی سایتتان نزد موتورهای جستجو (در صدر آن‌ها گوگل) انجام می‌دهید. محتوای سئو شده نیز بدان معنا است که مطلبتان را برپایه اصول گوناگون سئو بنویسید.  اصول سئوی محتوا گسترده هستند که ازجمله مهم‌ترین آن‌ها که در زمان سفارش تولید محتوای متنی باید به آن‌ها توجه کنید شامل موارد زیر هستند:

  • تحقیق درست کلمات کلیدی
  • انتخاب صحیح هدینگ‌ها
  • توجه به پراکنش مناسب کلمات کلیدی
  • لینک‌سازی داخلی اصولی
  • رعایت اصول نگارشی
  • انتخاب تصاویر مناسب

این‌ها تنها چند مورد از مشخصات محتوای سئوشده هستند. با توجه به این موارد کاملا مشخص است که اگر محتوای متنی توسط افراد ماهر نوشته نشود، هیچ‌گاه یک سایت به رتبه‌های برتر نخواهد رسید. 

آیا اصول سئو فارغ از تولید محتوای متنی باکیفیت است؟

یک محتوا تنها زمانی باکیفیت تلقی می‌شود که اصول سئو نیز در آن رعایت شود؛ بنابراین نمی‌توان محتوای باکیفیت و اصول سئو را دو مقوله جدا از هم دانست. به طور کلی تعریف درست تولید محتوای متنی باکیفیت بدین شرح است:
مطلبی که برپایه اصول سئو، براساس نیاز مخاطب و همچنین با رعایت موارد نگارشی نوشته شود، یک محتوای باکیفیت به حساب می‌آید. برخی از کارشناسان سئو معتقدند اگر یک محتوا بتواند پاسخ نیازهای مخاطبان را بدهد، در زمره محتواهای باکیفیت قرار می‌گیرد و رتبه خوبی کسب خواهد کرد. این موضوع تا حدی صحت دارد؛ ولی بدان معنا نیست که اگر  محتوا پرسونای مخاطب را درنظر بگیرد، ولی به لحاظ نگارشی ایراد داشته باشد، به موفقیت می‌رسد. سئو و محتوا کاملا به یکدیگر گره خورده‌اند و نمی‌توان این دو مورد را از یکدیگر تفکیک کرد.

فاکتورهای مهم گوگل برای ارزیابی محتوا

گوگل جهت رتبه‌بندی مطالب سایت‌ها از فاکتورهای گوناگونی استفاده می‌کند. این موتور جستجو طی سالیان متمادی به پیشرفت‌های بزرگی دست پیدا کرده است و می‌تواند به راحتی محتوای بی‌کیفیت را شناسایی کند. در گام نخست محتوای مورد قبول نزد گوگل محتوایی است که یونیک و منحصربه‌فرد باشد. این موتور جستجو همواره به دنبال آن است که محتواهای جدید را پوشش داده تا بتواند به بهترین شکل ممکن پاسخ درخواست‌های کاربرانش را بدهد. طبیعتا اگر محتوایی کپی از سایت دیگری باشد و موضوع جدیدی برای ارائه به مخاطبان نداشته باشد، نزد گوگل نیز مورد قبول قرار نمی‌گیرد و حتی باعث جریمه‌شدن سایت می‌شود.

یکی دیگر از فاکتورهای مهم و اساسی گوگل جهت ارزیابی محتوا که در سفارش تولید محتوای متنی باید حتما به آن توجه داشت، به شکل صحیح و مناسب استفاده از کلمات کلیدی (Keywords) در متن محتوا بازمی‎‌گردد. در ابتدا باید کلمات کلیدی درستی را برای مطالب خود انتخاب کنید؛ این کلمات بطور معمول توسط کارشناسان سئو تعیین می‌گردند و به طور کلی معمولا کلماتی هستند که بیشتر توسط کاربران گوگل جستجو می‌شوند (البته نه همیشه).

برای استفاده صحیح و مناسب از کلمات کلیدی باید حتما به میزان پراکنش آن‌ها در متن توجه ویژه داشته باشید. استفاده بیش‌از اندازه و افراطی از کلمات کلیدی در متن و ساختار محتوا باعث می‌شود گوگل آن را محتوایی با بمباران کلمه کلیدی (Keyword stuffing) شناسایی و روی کلمه مدنظر به طور کلی سایتتان را از صفحه نتایج خود حذف کند. از دیگر فاکتورهای مهم گوگل برای ارزیابی محتوا می‌توان به بررسی لینک‌سازی درونی، ایرادات نگارشی و به‌روز بودن محتوا اشاره کرد. 

 

درخواست مشاوره

مشاوران نیک نویس در کنار شما هستند تا به شما در ثبت سفارش تولید محتوا کمک کنند. فقط کافیست اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

مشاوره تولید محتوا