سفارش تولید محتوا

با‌توجه به نقش پر‌رنگ محتوا در بازاریابی محتوایی و سئو؛ همچنین اهمیت در نظر گرفتن نیاز و هدف کاربر، سفارش تولید محتوا متنی با‌کیفیت و اصولی می‌تواند کمک شایانی در رشد کسب‌و‌کار شما داشته باشد. از‌این‌رو ما به کمک کارشناسان تولید محتوای آموزش دیده و مجرب و همچنین تیمی از ویراستاران حرفه‌ای تلاش می‌کنیم تا تمام نیاز‌های محتوایی شما را به بهترین شکل ممکن پاسخ دهیم.

چرا سفارش محتوا از نیک نویس

پلتفرم ما سعی کرده تا با مزایای گوناگونش منجر به رضایت حداکثری شما در پروسه تولید محتوای متنی شود.

 
 
تولید محتوای با کیفیت

کیفیت اولویت اصلی

نویسندگان تیم ما پیش از شروع فرآیند تولید محتوا، به‌خوبی روی موضوع تحقیق کرده و تمام تلاششان را انجام می‌دهند تا مطلبی کاملا تخصصی بنویسند. مطلب پس از نگارش توسط نویسندگان، به خوبی از سوی ویراستاران متخصص نیک نویس بررسی شده تا دارای هیچ‌گونه ایراد نگارشی و مشکلات درون‌مایه نباشد.

رعایت اصول سئو

رعایت کامل اصول سئو

نویسندگان در پلتفرم ما به‌خوبی از اصول سئو محتوا آگاه هستند و محتواهایی می‌نویسند که کاملا مطابق با قوانین موتورهای جستجو (به‌خصوص گوگل) باشد. این اطمینان را می‌دهیم که با سفارش تولید محتوا از ما، دیگر شاهد هیچ‌گونه چالشی در زمینه سئو محتوا نخواهید بود.

مشاوره رایگان

اگر به‌تازگی قدم در دنیای کسب‌وکارهای آنلاین گذاشته‌اید و ایده محتوایی در زمینه کاری‌تان ندارید، می‌توانید با مشاوران حرفه‌‌ای نیک نویس تماس گرفته و از کمک‌های آن‌ها استفاده کنید؛ حتی اگر شناخت کاملی نیز از فضای کسب‌وکار آنلاین داشته باشید، مشاوران ما می‌توانند در زمینه‌های گوناگون محتوایی به کمک شما بیایند.

ثبت سفارش تولید محتوا در نیک نویس چگونه انجام می‌شود؟

تحویل به سفارش دهنده

بازبینی

تولید محتوا

تحویل به کارشناس

ثبت سفارش

مشاوره رایگان

روند نگارش محتوا در نیک نویس

فرآیند نگارش محتوا در پلتفرم نیک‌ نویس بدین شرح است:

  1. نویسنده پس از دریافت سفارش تولید محتوا، موضوع را بررسی کرده و از منابع مختلف جهت افزایش آگاهی خود در زمینه مدنظر استفاده می‌کند.
  2. بعد از پروسه تحقیق، نویسنده براساس دانسته‌ها و مطالعاتش شروع به نوشتن مطلبی با درون‎‌مایه درست و مطابق با نیاز کاربران هدفتان می‌کند.
  3. محتوای نوشته‌شده توسط نویسنده جهت بررسی و رفع ایرادات احتمالی برای ویراستار ارسال می‌شود و ویراستار مطابق با بریف محتوایی مطلب را مورد بررسی قرار می‌دهد.

در تمامی این پروسه، وسواس اصلی تیم نیک نویس روی تحویل محتوایی باکیفیت و مطابق با اصول درست سئو است. توجه داشته باشید که هرچقدر بریف محتوایی که دراختیار تیم ما قرار می‌دهید دقیق‌تر باشد، خروجی به‌مراتب کامل‌تری را دریافت خواهید کرد.

انجام سفارشات تولید محتوای متنی توسط کارشناسان باتجربه نیک نویس

سوالات متداول

ابتدا وارد پنل کاربری خود در نیک نویس شده و سپس روی گزینه ساخت کمپین تولید محتوا کلیک کنید. در ادامه بریف محتوایی را تکمیل کرده و سفارشتان را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش، همه‌چیز را برعهده تیم حرفه‌ای ما قرار دهید و تنها منتظر دریافت محتواهای خود باشید.

فرآیند تولید محتوا در نیک نویس حداکثر 48 ساعت است.

تعرفه تولید محتوا براساس زمینه ممکن است متفاوت باشد. جهت پی بردن به جزئیات بیشتر، می‌تواند به پنل کاربری خود مراجعه کنید.

محتوای بلاگ عموما با هدف آگاهی‌بخشی و رفع نیاز و پرسش‌های مخاطب نوشته می‌شود اما در محتوای رپورتاژ آگهی، متن در قالب تبلیغ مستقیم یا غیر‌مستقیم خدمات یا محصولات در‌خواستی شما تهیه می‌شود.

با ثبت تیکت و یا تماس با راه‌های ارتباطی قرار گرفته در سایت، می‌توانید سوالات و چالش‌های خود را مطرح کنید.

درخواست مشاوره

مشاوران نیک نویس در کنارتان هستند تا به شما در ثبت سفارش تولید محتوا کمک کنند. فقط کافی است اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.
اسکرول به بالا