تعرفه تولید محتوا در نیک نویس

در پلتفرم نیک نویس قیمت محتوا براساس موضوع (گردشگری، سرگرمی، مارکتینگ و …) متفاوت خواهد بود؛ علاوه‌برآن، تعرفه محتوا براساس نوع (محتوای بلاگ، رپورتاژ، کپشن و …) آن نیز تعیین می‌شود. در تمامی این پروسه تیم متخصص ما به خوبی روی روند کیفی نظارت دارد تا از کیفیت محتواها کاملا رضایت داشته باشید.

محاسبه گر قیمت تولید محتوا


هزینه محاسبه شده:
 
تومان 270,000

هزینه تولید محتوا در نیک‌نویس بر چه اساسی است؟

کیفیت مثال‌زدنی

پس از بررسی تعرفه تولید محتوا در نیک‎‌نویس، باید به این موضوع توجه داشته باشید که اولویت نخست تیم ما جلب رضایتتان با کیفیت بالای محتوا است.این اطمینان را به شما می دهیم که از همان آغاز همکاری تفاوت را در کیفیت محتواهای دریافتی حس خواهید کرد.

سرعت تحویل بالا

پس از پرداخت هزینه تولید محتوا، انتظار دارند که مطالبشان به بهترین شکل و با سرعتی بالا به آن‌ها تحویل داده شود. نیک‌نویس به خوبی این موضوع را درک کرده و با یک برنامه مدون اطمینان می‌دهد که تمامی محتواهایتان را نهایتا ظرف 48 ساعت (با کنترل کیفی کامل) دریافت کنید.

توجه کامل به اصول سئو

رعایت سئو، موضوعی ضروری در روند تولید محتوای متنی است، تیم نیک‌ نویس تسلط کاملی روی اصول سئو محتوا داشته و تمامی مطالب را به شکل سئومحور می‌نویسند. پس از بررسی قیمت تولید محتوا و ثبت سفارش، مطمئن باشید که محتوایی مطابق با اصول سئو دریافت خواهید کرد.

مشاوره تخصصی رایگان

اگر به تازگی وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی محتوایی و سئو شده‌اید، می‌توانید در امر محتوا روی پیشنهادات متخصصانمان حساب کنید. این مشاوره شامل هزینه محتوا نشده و کاملا رایگان است. همین حالا به کمک راه‌های ارتباطی قرار گرفته در سایت می‌توانید با ما تماس بگیرید.

تولید محتوا، زیربنای اصلی پیشرفت کسب‌وکارهای آنلاین

پس از پی‌بردن به قیمت تولید محتوا، ممکن است این سوال در ذهنتان ایجاد شود که محتوا چگونه می‌تواند به کسب‌وکار آنلاین شما کمک کند؟ بدون اغراق، سفارش تولید محتوا اصولی مهم‌ترین عامل در جهت پیشرفت کارتان محسوب می‌شود؛ بنابراین محتوای وب سایتتان را به تیمی حرفه‌ای بسپارید تا شاهد نتیجه خارق‌العاده آن باشید. مطلب درست می‌تواند سایتتان را به رتبه‌های برتر صفحه نتایج گوگل رسانده و باعث افزایش آگاهی برندتان شود.

سوالات متداول

نوع محتوا (رپورتاژ، بلاگ، توضیح محصول و …) و همچنین زمینه (گردشگری، مالی، سرگرمی و …) مواردی هستند که به شکل مستقیم روی قیمت تولید محتوا اثر می‌گذارند.

خیر؛ متخصصان نیک نویس به شکل رایگان در پروسه تولید محتوا به شما کمک کرده و پاسخگوی تمامی سوالاتتان خواهند بود.

کیفیت، سرعت و پشتیبانی قدرتمند ازجمله دلایلی هستند که می‌توانند پلتفرم ما را به انتخاب نخست شما تبدیل کنند.

پس از ثبت سفارش، هر مطلب نهایتا طی 48 ساعت به شما تحویل داده خواهد شد.

درخواست مشاوره

مشاوران نیک نویس در کنارتان هستند تا به شما در ثبت سفارش تولید محتوا کمک کنند. فقط کافی است اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

نحوه محاسبه هزینه تولید محتوا

تولید محتوا برای هر کسب‌وکار آنلاینی ضروری است؛ زیرا به واسطه محتواست که توسط گوگل و دیگر موتورهای جست‌وجو دیده می‌شوید. هزینه تولید محتوا برای آن دست از برندهایی که تمایل به برون‌سپاری این کار دارند موضوع مطرحی است. عوامل موثر بر قیمت تولید محتوا شامل:

  • تعداد مقاله
  • تعداد کلمات
  • موضوع
  • زبان محتوا
  • تخصص و سطح مقاله
  • میزان و سطح ویراستاری
  • میزان آگاهی نویسنده از سئو محتوا

قیمت پایه تولید محتوای متنی در پلتفرم خدمات تولید محتوای نیک‌ نویس به ازای هر کلمه 200 تومان و به‌ازای هر 1000 کلمه 200000 تومان است که عمومی یا تخصصی‌بودن محتوا بر این قیمت تاثیر می‌گذارد.

رابطه هزینه و مدت زمان تحویل چگونه است؟

گاهی برخی از محتواها فوریت دارند؛ بدین معنا که باید طی یک الی دو روز تحویل داده شوند. در این حالت هزینه بالاتر رفته و زمان تحویل کوتاه می‌شود. اما به‌طور معمول در نیک‌ نویس نگارش یک محتوا فارغ از نوع آن شامل مقاله، لندینگ، پست شبکه‌های اجتماعی و… 2 الی 3 روز کاری زمان می‌برد.

سفارش محتوای ارزان یا با‌کیفیت بالا؟

بسته به ترجیحات و نیازهای هر برند، میانگین قیمت هر محتوا متغیر خواهد بود. محتوای ارزان معمولا کیفیت مطلوب را نداشته و رشدی برای برندتان نخواهد داشت؛ اما محتوایی که اصول سئو را رعایت کرده و ارزش افزوده برای مخاطب دارد، معمولا گران تمام می‌شود. بنابراین انتخاب میان تولید محتوای ارزان یا با کیفیت، قطعا محتوای با کیفیت است.

نحوه محاسبه هزینه تولید محتوا متنی برای هر برند فاکتور مهمی است؛ اما موضوع مهم‌تر دیگر شامل راه های کاهش هزینه تولید محتوا و مدیریت هزینه های تولید محتوا می‌شود. یکی از بهترین روش‌ها برای کاهش هزینه، برنامه‌ریزی و تعیین استراتژی محتوا است. در این روش با استفاده از تقویم محتوایی و یک برنامه مدون می‌دانید که سایتتان به چه محتوایی نیاز دارد. همچنین در استراتژی محتوا تعیین می‌کنید که تعداد کلمات مناسب برای هر مقاله یا صفحه لندینگ باید چه میزان باشد. این کار هزینه‌های اضافه برای محتوای فاقد اهمیت را کاهش می‌دهد. اگر برنامه محتوایی سایتتان مشخص باشد، می‌دانید که در ماه چه میزان بودجه را باید صرف تولید محتوا کنید. بنابراین میانگین هزینه محتوا بسته به هدف برند متفاوت خواهد بود.  

قیمت تولید محتوای تخصصی در نیک نویس چقدر است؟

محتوای تخصصی توسط یک فرد با دانش و مسلط به حوزه نوشته می‌شود؛ بنابراین قیمت تولید محتوای تخصصی نسبت به محتوای عمومی بیشتر است. از طرفی چنین محتوایی نیاز به صرف زمان بیشتری دارد که همین موضوع روی قیمت نهایی آن‌ تاثیر می‌گذارد؛ همچنین نوشتن صفحاتی مانند صفحات فرود (Landing Pages) نیازمند توانمندی بیشتری بوده که در نتیجه باعث افزایش هزینه تولید محتوای این صفحات نسبت به مقالات می‌شود.

اسکرول به بالا